Lifestyle Tipy na podniky

Leli’s Cupcakes | Místo, kde sladké nejsou jen dortíky

Leli’s Cupcakes sleduji na Instagramu už delší dobu. Nad fotkami jsem se vždy rozplývala, a proto když v létě otevřela první cupcake obchůdek v Praze, věděla jsem, že tohle místo prostě musím navštívit. Je pravda, že mi to trvalo dlouho (se školou a prací zkrátka nestíháte posedávat v kavárničkách), ale v lednu jsem si to vynahradila.  Jaké cupcaky jsem si odnesla (a také zda mi chutnaly) se dozvíte v tomto článku.:)

Leli's cupcakes
Zdroj: Facebook/leliscupcakes

Obchůdek je blízko Karlova náměstí a u vchodu vás hned ,,sladce“ naladí růžová cedule Leli’s Cupcakes. U pultu byla mladá slečna, která vám s úsměvem popíše všechny druhy a připojí i pár zajímavostí kolem historie obchůdku.

Na výběr byla celá řada cupcaků:

  • karamelový,
  • triple chocolate,
  • premium vanilka,
  • red velvet a mnoho dalších (i v bezlepkové variantě).

Hned při pohledu do obchůdku mi bylo jasné, že sladké nejsou jen ty dortíky, ale celý interiér. Jo a taky růžové krabičky, v kterých jsem si cupcaky odnesla!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Diana Zadáková • Diana Ella (@diankaella),

 

Jaká příchuť zvítězila?

Jako první mi do oka padl limitovaný ,,Čokoládový hovaďák“. Nejsem na čokoládové dorty, takže jsem ho vzala taťkovi a krém byl prý jak pribiňáček! K panu hovínku jsem přibalila Premium vanilka s ostružinovou marmeládou, Red Velvet s mascarpone a Mrkvový s tvarohovým krémem.:)

Korpusy byly vážně výborné, žádné dusivky. Nejvíce mi chutnal mrkvový, který voněl po skořici a měl taky nejlepší krém – tedy ten tvarohový, lehoučký. Ostatní krémy mi přišly moc máslové a těžké, je to ale určitě otázka vkusu, ale uvítala bych spíše více druhů cupcaků s tvarohovou odlehčenější variantou.:) Dejte mi vědět do komentářů, nebo do directu na Instagramu, jak jste na tom vy.:)

Za mě dostává obchůdek jedničku, a pokud chystáte oslavu narozenin, baby shower, svatbu, nebo chcete jen třeba překvapit své blízké, udělají vám cupcaky přímo na míru.:) Spoustu fotek najdete na jejich webu nebo Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lelí’s Cupcakes (@leliscupcakes),

 

Mějte se sladce!

Vaše

 

Líbil se vám tento článek? Ujistěte se, že jste četli i tyto!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *