Módní trend jara 2017: Výšivky!

Jaké fotky se budou skrývat za #ootd letos na jaře? Stačilo projít pár obchodů a nešlo si nevšimnout, že se až nápadně často objevují výšivky… A taky, že až nápadně často končí v mojí tašce u pokladny.:D Tak to vypadá slečny, že letošní jaro budeme něžné a bohémské.:) Po fyzickém i online průzkumu prodejen vám předám tipy na ty nejlepší kousky. 

zarades

Pokud máte vyhlídnutý nějaký konkrétní kousek s výšivku, doporučuju vyrazit nebo rezervovat hned, zvlášť pokud máte vel 34-38, které mizí jako první.

Kde všude se výšivky objevují?

No prostě všude. Na košilích, tričkách, džínách, bombrech i kabelkách. Mě osobě se víc líbí výšivky typu ornament / květina, které působí něžně. Naopak nemusím našité blesky, foťáky a podobně.

Seznam prodejen

Promod

Za mě je letos číslo 1. Nabízí mraky krásných košil a boyfriend kalhoty. Palec dolů dávám za ceny, protože košile za 950,- mi přijde drahá, zase tolik materiálu na ní nespotřebovali.:D

Mohito

Opět celá kolekce krásný košil, halenek, kalhot i kabelek.

promodmohito

Levá část Promod: bílá košile, džínová košile, psaníčko, džíny
Pravá část Mohito: šaty, kabelka, bílá košile, modrá košile

Zara

Tam najdete asi nejvíce kousků. Od halenek, košil, mikin až po bundy, kalhoty i sukně.

Desigual

Tenhle obchod mě ze začátku ani nenapadl. Mám radši jednodušší kousky oblečení a tak se mu vyhýbám obloukem. Kamarádka mi ale dala tip na kalhoty s výšivkou právě odtud. Když jsem mrkla na jejich webovky, tak jsem se vlastně divila, že mě to netrklo dřív.:D Desigual si na barevných potiscích a čili i výšivkách zakládá.

zarades

Levá část Zara: bílá košile, modrá tunika, džíny, mikina

Pravá část Desigual: bílá košile, tričko, džíny

Tak co holky, myslíte, že výšivky ovládnou letošní jaro?:)

Mějte krásný týden!

Diana Ella

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *