O    B L O G U    V    K O S T C E

Blog Diana Ella poprvé spatřil světlo internetového světa v lednu 2017 (tehdy pod názvem Dianka Ella).

Mým cílem je vás skrze blog motivovat a inspirovat, abyste šli za svými sny a žili svůj osobní i profesní život s nadšením a s odhodláním dosáhnout toho, co chcete.

Nalézt štěstí a uspokojení v životě i v práci vám pomůže má rubrika MotivaceZkušenosti a (vtipné) postřehy ze svého studentského života předávám v rubrice Studentské tipy a triky

Když mi onlajn svět začne přerůstat přes hlavu, vyměním myš za vařečku a vrhnu se na pečení zdravých koláčků a dortů. Mimo to miluju poznávání nových kaváren a ráda vyrážím za hranice naší krásné země. Tu nejlepší a nejosvědčenější inspiraci z mých ,,volnočasových” aktivit sdílím v lifestyleových rubrikách Recepty a tipy na podniky a Cestování.

Jsem typ člověka, který často nad něčím přemýšlí a tento blog je jedním z prostředků, jak své myšlenky ventilovat. Snažím se je ale psát do článků tak, aby dávaly smysl, aby byly hodnotné, předaly nějakou zprávu, inspirovaly či motivovaly.

R U B R I K Y

MOTIVACE: Manuál na šťastný a spokojený život

Netradiční manuál pro spokojený a šťastný život, který si zaslouží každý z nás!
V rubrice najdete motivační články o životě, práci, lásce a životním naplnění (i vyhoření😀).

 

 

MARKETING: Marketingové tipy & triky pro každého

Sdílím marketingové tipy a triky, které ocení každý (ne)markeťák a které vám pomohou se v bláznivém (online) světě zorientovat! 🙂 Jelikož pracuju jako social media specialistka, tak u mě najdete především tipy ze socialu, ale sem tam zapluju i mimo sítě.:)

 

 

STUDIUM: Tipy a triky pro studenty

Jako ,,premiantka” (čti šprtka) jsem se rozhodla předávat dále své nastřádané zkušenosti a (vtipné) postřehy ze svého studentského životaOcení všichni školou (ne)povinní! 🙂

 

 

(Zdravé) recepty  &  Tipy na podniky

V rubrice Recepty s vámi sdílím tradiční i netradiční tipy, jak žít zdravěji a chutněji a samozřejmě také ozkoušené recepty ve verzích zdravějších i hříšnějších. V rubrice Tipy na podniky najdete seznamy ozkoušených kaváren, bister a restaurací, kde vám 100% zachutná

 

 

CESTOVÁNÍ: Průvodce cestovatele

Dávka inspirace z mých cest, která se hodí do dalších měst!

Tipy na památky i podniky v zahraničí, cestovatelské checklisty a další cesto-triky.

 

Blog se snažím psát tak, aby vám jeho čtení dalo vždy něco víc než ,,jen“ recept na koláč. Chci, abyste si z každého článku odnesli nějakou zprávu, poselství nebo užitečnou informaci.

Do psání blogu dávám kus sebe, chci vás inspirovat, motivovat a sem tam  i pobavit. A především chci psát tak, abych se pod články nestyděla podepsat.

Více o mně se můžete dočíst na stránce About Diana Ella. 🙂

Jsem strašně ráda, že jsme se tu spolu sešli! A hlavně díky, že mě čtete! Buďme spolu napojeni každý den na Instagramu a Facebooku. Nebo mi něco hezkého napište!

Vaše

 

 

 

[instashow cache_media_time=“3100″ popup_easing=“linear“]