Ke stažení

seo kontrolní otázky10 praktik, které vám pomohou odolat online pokušení a dostanou vás do stavu hlubokého soustředění

Deset jednoduchých praktik, které mi výrazně pomáhají hluboce přemýšlet a dostat se do stavu plného soustředění na konkrétní činnost.

Díky těmto praktikám se moje produktivita ohromně zvýšila. Jsem si proto jistá, že pomohou i vám.

Více k jednotlivým praktikám se dočtete v článku Neustálá online dostupnost: 10 praktik, které vás zbaví online rozptýlení a podpoří hluboké soustředění.


seo kontrolní otázkyChecklist: 15 kontrolních (SEO) otázek

Ve spolupráci s agenturou eVisions, ve které pracuji, jsem připravila checklist 15 kontrolních (SEO) otázek, na které byste měli vždy kladně odpovědět před tím, než vypustíte svůj článek na blog. Vyplatí se vytisknout a nalepit někam před oči. 🙂

Checklist je součástí článku Jak na SEO blogu: Checklist & videorozhovor s úspěšnými blogery a určený pro všechny (blogery), kteří nad svými články hlouběji přemýšlí dříve, než je vypustí do světa. 🙂

 


sebeláska - workbookSebeláska (workbook) by Diana Ella

Pokud budeme věřit v sami sebe, dokážeme mnohem, mnohem více. Jak najít lásku k sobě samému, k druhým lidem, k práci a k životu?

Workbook vám pomůže odhalit své silné stránky a využít jejich potenciál.

Vydejte se s spolu s ním na vlastní cestu sebepoznání a následného seberozvoje. Zodpovězte si pár jednoduchých otázek a začnete věřit v sami sebe, ve své názory, nápady a myšlenky. Uděláte bohatší nejen sami sebe, ale i svět kolem vás.

 


Vídeň - průvodce - by Diana EllaVídeň – co navštívit (průvodce) by Diana Ella

Co navštívit ve Vídni, pokud máte pouhé 2 dny? Tipy na památky, kavárny, restaurace a bistra najdete v mém průvodci.

Další extra tipy: