Ahoj!

Pokud jste navštívili tuto stránku, zřejmě vás zajímá, kdo je autorem tohoto blogu. Tak to je skvělý a předem díky za to! Slibuju, že se vás pokusím svým ,,životopisem” neuspat. 🙂


Kdo je Diana Ella?

Jmenuji se Diana, ale tohle oslovení mi přijde od mala hrozně tvrdé, takže prosím raději Dianko nebo zkráceně Di. 🙂

Mým poznávacím znamením je zaručeně výška. Rovnou vás ušetřím otázek. Nehraju basketbal ani volejbal a bojím se míče. Svých 180 cm jsem dřív brala jako handicap, ale teď z mé výšky naopak těžím. Až teda na velikost bot, protože dámský 43 fakt neseženete.

Stále nad něčím dumám a mám hlavu v oblacích. Často mi lidé říkají ,,usmívej se”. Ve skutečnosti se ale nemračím, jen stále nad něčím přemýšlím. A tak jsem se jednoho dne rozhodla své myšlenky předávat dál až vznikl blog Diana Ella.

A teď tedy něco málo o mně… 🙂

#SocialHolka

Pracuju jako Social Media Specialistka v agentuře eVisions Advetising. V agentuře jsem začínala jako stážistka, což považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí v mém (profesním) životě. O tom, jak pobíhalo přijímací řízení, v jakých oblastech mě stáž obohatila a jak to chodí v marketingové agentuře jsem se rozepsala v samotném článku.

Stáž mě hodila do vod online marketingu. S postupem času jsem se začala profilovat a více zaměřovat na sociální média. Nyní vedu naše oddělení Social Media Marketingu a mám po svými křídly několik známých brandů.

Mimo správy sociálních sítích mě můžete pravidelně vidět v edukačním vlogu Novinky z onlajnu, ve kterém shrnuji podstatné novinky ze sociálních sítích za uplynulý měsíc. Zároveň píšu články pro agenturní blog o online marketingu. Mé články (primárně o obsahovém marketingu a marketingu na sociálních sítích) najdete přehledně v mé autorské sekci Diana Zadáková.

Své marketingové tipy a postřehy, které ocení každý (ne)markeťák, sdílím i tady na blogu, konkrétně v rubrice Marketing. 🙂

#Studentka

Aktuálně studuju magistra na VŠE, konkrétně Fakultu podnikohospodářskou, obor management. A opravdu doufám, že svá studia roku 2019 úspěšně završím titulem! 😀

Přestože jsem byla vždycky jedna z těch šprtek poctivých studentek, co si vzorně píše poznámky, má včas úkoly a je naučená na test s několikadenním předstihem, postupně začínám mít teoretizování dost. Těším se, až budu mít víc času na získávání znalostí z mého oboru a především jejich uplatnění do praxe.

Nicméně své nastřádané zkušenosti a (vtipné) postřehy ze studentského života najdete v rubrice Studentské tipy a trikyOcení všichni školou (ne)povinní!  🙂

#ŠťastnáHolka

Mým cílem je vás skrze tento blog motivovat a inspirovat, abyste šli za svými sny a žili svůj osobní i profesní život s nadšením a s odhodláním dosáhnout toho, co chcete.

Přestože každý má jiná přání – stát se pilotem, postavit dům, napsat knížku, založit firmu… Všichni nakonec chceme jediné. Žít spokojený a šťastný život plný lásky. Lásky k sobě samému, k druhým, k práci, k životu jako takovému. Má rubrika Motivace je takový netradiční manuál pro spokojený a šťastný život, který si zaslouží každý z nás!

#Pekařka & Kavárenská povalečka

Když mě někde potkáte (a nebudu zrovna v práci nebo ve škole), bude to zaručeně v jedné z mých oblíbených kaváren, protože kafe a dobrý (a snažím se, aby i zdravý) koláč, to je moje. Hrozně mě baví poznávat stále nové kavárny, restaurace a bistra.

Když mi online svět začne přerůstat přes hlavu, vyměním myš za vařečku a vrhnu se na pečení zdravých koláčků a dortů.

Své ozkoušené recepty sdílím v rubrice Recepty. Tipy na kavárny, bistra a restaurace, ve kterých vám stopro zachutná, zase v rubrice Tipy na podniky.

 

#Cestovatelka

Na cestování mam nejraději ten pocit, když se naučíte něco nového. Získáte jiný pohled na svět, poznáte jiné lidi, jinou kulturu, ochutnáte tamější kuchyni a zjistíte, jak moc rozdílný život vedou lidé z jiné části planety.

Inspiraci z mých cest, která se hodí do dalších měst sdílím v mé rubrice Cestování.

Co mi dělá v životě největší radost?

  • Rodina, kterou miluji nade vše a také přátelé. Především, když vidím, že jsou šťastní!
  • Možnost šířit radost kolem sebe a inspirovat ostatní k žití plnohodnotného života.
  • Moje práce, která mě hrozně baví a taky moji skvělí kolegové.
  • Filmy s Bridget Jonesovou, které bych mohla vidět milionkrát.
  • Výletování a cestování. Po zámcích, exotických ostrovech i velkoměstech.
  • Dobrý italský rizoto, domácí (kokosovej) koláč a pořádný kafe. Nedám dopustit na svůj seznam nejoblíbenějších pražských kaváren. <3
  • Vybarvování mandal.

Co stojí za vznikem blogu Diana Ella?

Historii blogu Diana Ella si můžete přečíst na stránce O blogu Diana Ella.

Díky, že jsme se tu spolu sešli!

Buďme spolu napojeni každý den na Instagramu a Facebooku. Nebo mi něco hezkého napište!

Vaše