Moc vám děkuji, že jste navštívili můj blog!

Doufám, že se vám tu zalíbí natolik, abyste se sem pravidelně vraceli.

Jsem Diana Zadáková, blázen do marketingu (na sociálních sítích), do neustálého vzdělávání se, objevování nových míst, ale také vášnivá pekařka, vyznavačka zdravého životního stylu a v neposlední řadě autorka tohoto blogu.

Kdo je Ella? 

Tak to vážně netuším, ale když jsem jako mladší blog zakládala, zdálo se mi jako skvělý nápad mít online pseudonym.

A tak vznikl blog i pseudonym Diana Ella, protože jméno Ella se mi děsně líbí. Jednou bych ho chtěla dát své dceři.


Kdo je Diana Ella ve stručnosti?

Jmenuji se Diana a mým poznávacím znamením je zaručeně výška. Rovnou vás ušetřím otázek. Nehraju basketbal ani volejbal a bojím se míče. Svých 182 cm jsem dřív brala jako handicap, ale teď z mé výšky naopak těžím. Až teda na velikost bot, protože dámský 43 fakt neseženete.

Stále nad něčím dumám a mám hlavu v oblacích. Často mi lidé říkají ,,usmívej se“. Ve skutečnosti se ale nemračím, jen stále nad něčím přemýšlím. A tak jsem se jednoho dne rozhodla své myšlenky předávat dál až vznikl blog Diana Ella.

A teď tedy něco málo o mně… 🙂

#SocialMediaTeamleader

Pracuju jako Social Media Manager v agentuře eVisions Advertising. V agentuře jsem začínala jako stážistka, což považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí v mém (profesním) životě. O tom, jak pobíhalo přijímací řízení, v jakých oblastech mě stáž obohatila a jak to chodí v marketingové agentuře jsem se rozepsala v samotném článku.

Stáž mě hodila do vod online marketingu. S postupem času jsem se začala profilovat a více zaměřovat na sociální média. Nyní působím jako teamleader oddělení sociálních sítí a dohlížím na kvalitu poskytovaných social media služeb.

Starám se o rozvoj oddělení a jsem odpovědná za spokojenost našich social klientů i kolegů. Netvoříme jen FB příspěvky, nereportujeme srdíčka. Sledujeme skutečné businessové metriky. V neposlední řadě vedu jako account několik projektů se zaměřením na social media marketing a content marketing. V mém článku Co obnáší práce Social Media Manager se případně dozvíte více. 🙂

Mimo správy sociálních sítích mě můžete pravidelně vidět v edukačním vlogu Novinky z onlajnu, ve kterém shrnuji podstatné novinky ze sociálních sítích za uplynulý měsíc. Zároveň píšu články pro agenturní blog o online marketingu. Mé články (primárně o obsahovém marketingu a marketingu na sociálních sítích) najdete přehledně v mé autorské sekci Diana Zadáková.

Své marketingové tipy a postřehy, které ocení každý (ne)markeťák, sdílím i tady na blogu, konkrétně v rubrice Marketing. 🙂

 

#Inženýrka (…to je terno) managementu a marketingu

Vystudovala jsem VŠE, konkrétně Fakultu podnikohospodářskou, obor management s vedlejší specializací Marketing.

Málokdy se chlubím a málokdy jsem spokojená. Právě naopak, jsem totiž děsný perfekcionista a nejpřísnějším jsem sama k sobě. Ale na ten červený diplom za bakalářské i magisterské studium pyšná jsem!

Pokud budu upřímná, byla jsem vždycky jedna z těch šprtek poctivých studentek, co si vzorně píše poznámky, má včas úkoly a je naučená na test s několikadenním předstihem. Své nastřádané zkušenosti a (vtipné) postřehy ze studentského života najdete v rubrice Studentské tipy a triky

Ocení všichni školou (ne)povinní. 🙂

 

#Motivátor

Mým cílem je vás skrze tento blog motivovat a inspirovat, abyste šli za svými sny a žili svůj osobní i profesní život s nadšením a s odhodláním dosáhnout toho, co chcete.

Přestože každý má jiná přání – stát se pilotem, postavit dům, napsat knížku, založit firmu… Všichni nakonec chceme jediné. Žít spokojený a šťastný život plný lásky. Lásky k sobě samému, k druhým, k práci, k životu jako takovému.

Má rubrika Motivace je takový netradiční manuál pro spokojený a šťastný život, který si zaslouží každý z nás.

#Pekařka & Kavárenská povalečka

Když mě někde potkáte (a nebudu zrovna v práci nebo ve škole), bude to zaručeně v jedné z mých oblíbených kaváren, protože kafe a dobrý (a snažím se, aby i zdravý) koláč, to je moje. Hrozně mě baví poznávat stále nové kavárny, restaurace a bistra.

Když mi online svět začne přerůstat přes hlavu, vyměním myš za vařečku a vrhnu se na pečení zdravých koláčků a dortů.

Své ozkoušené recepty sdílím v rubrice Recepty. Tipy na kavárny, bistra a restaurace, ve kterých vám stopro zachutná, zase v rubrice Tipy na podniky.

#Cestovatelka

Na cestování mam nejraději ten pocit, když se naučíte něco nového. Získáte jiný pohled na svět, poznáte jiné lidi, jinou kulturu, ochutnáte tamější kuchyni a zjistíte, jak moc rozdílný život vedou lidé z jiné části planety.

Inspiraci z mých cest, která se hodí do dalších měst sdílím v mé rubrice Cestování.

Co mi dělá v životě největší radost?

  • Rodina, kterou miluji nade vše a také přátelé. Především, když vidím, že jsou šťastní!
  • Možnost šířit radost kolem sebe a inspirovat ostatní k žití plnohodnotného života.
  • Moje práce, která mě hrozně baví a taky moji skvělí kolegové.
  • Filmy s Bridget Jonesovou, které bych mohla vidět milionkrát.
  • Výletování a cestování. Po zámcích, exotických ostrovech i velkoměstech.
  • Dobrý italský rizoto, domácí (kokosovej) koláč a pořádný kafe. Nedám dopustit na svůj seznam nejoblíbenějších pražských kaváren.

Co stojí za vznikem blogu Diana Ella?

Historii blogu Diana Ella si můžete přečíst na stránce O blogu Diana Ella.

Díky, že jsme se tu spolu sešli!

Buďme spolu napojeni každý den na Instagramu a Facebooku. Nebo mi něco hezkého napište!

Vaše