Mám za sebou 5 let praktických zkušeností se správou profilů značek na sociálních sítích, 4 roky zkušeností s vedením týmu specialistů na sociální sítě a desítky výstupů na veřejnosti ve formě přednášek, rozhovorů, konzultací a individuálních školení.

Na sociálních sítích jsem jako ryba ve vodě. Tvořím je, píšu o nich, mluvím o nich. Věřím, že své nadšení přenesu i na vás a díky svým zkušenost vám pomůžu dosáhnout vašich cílů a snů.

Díky mému přesahu do ekonomie i managementu (absolventka inženýrského studia Vysoké školy ekonomické v Praze) a do všech klíčových vertikál online marketingu (optimalizace webu pro vyhledávače, PPC kampaně, copywriting, obsahový marketing) dokážu komplexně zhodnotit vaše online marketingové aktivity.

S čím vám pomu pomoci?

  • Poskytnu vám individuální konzultace
  • Vytvořím strategii pro úspěšnou prezentaci vaší značky na sociálních sítích
  • Připravím školení na míru
  • Pomohu vám se správou vašich profilů na sociálních sítích

Tímto výčtem to nekončí, ale naopak teprve začíná. 🙂 Z praxe vím, že každý si zaslouží individuální péči a potřebuje pro sebe, značku nebo firmu něco jiného.

Kontakt

Budu moc ráda, když mi stručně popíšete své potřeby a pošlete mi je na můj e-mail diana.zadakova@seznam.cz. Domluvíme se společně na (online) setkání, na kterém vše probereme.

Budu se těšit!

Diana

Prezentace na téma B2B marketingu na sociálních sítích – Digisemestr 2019
Prezentace na téma Influencer marketingu a oslovení generace Z pro PR klub
Školení pro VŠE na téma Osobní branding

Reference

Jakub Mach (CEO & Managing Director at Zoomsphere)

,,Diana je člověk s velmi pozitivní energií a svět sociálních sítí je jí vlastní. Diana je na Instagramu i jinde jak doma a díky tomu umí velice dobře každému poradit. Velice rád se na ní obracím s žádostí o konzultaci a Diana mi dokáže vždy ochotně pomoci.

Štěpán Malý (Director of sales, Courtyard by Marriott)

Rád bych poděkoval Dianě a celému jejímu týmu za skvělou spolupráci na naší online kampani #kouzločeska propagující domácí regiony a nabídku našich hotelů. Komunikace s jednotlivými členy týmu probíhala po celou dobu hladce a efektivně, tak abychom dosáhli požadovaného výsledku. S efektem a výsledky kampaně jsme celkově velmi spokojeni a rádi v budoucnu navážeme na naší úspěšnou spolupráci.