Seznam věcí, které mě vždy uklidní

Právě se ocitám uprostřed takové hektického období. Práce, škola, rozpracovaná bakalářka, zkrátka a dobře, kdybych se v průběhu dne fotila, tak mám pocit, že jsem všude rozmazaná.:D Pokud to máš taky tak, připravila jsem pro tebe seznam věcí, které mě zaručeně a snad i TEBE uklidní. Je nejvyšší čas se zastavit a nadechnout…

#Tomáš Klus

Část z vás asi rovnou přešla k dalšímu bodu. To je ale veliká chyba, i když před pár lety bych byla mezi vámi. Nevím, jak to Tomáš dělá, ale z jeho písní vyzařuje zvláštní atmosféra – klid, pohoda, smích (možná je to tím, že se prý při nahrávání alb vždy směje). Pokaždé, když mě něco rozhodí, nebo mě čeká zkouška, tak mě Tomášovy písničky dají do takové zvláštní, pohodové atmosféry. Dokážu se soustředit sama na sebe a své myšlenky.

IMG_9156

Pokud se vám alespoň trochu líbí jeho písničky, vřele doporučuju jeho koncert, protože tam teprve vyniknou. Z Tomáše vyzařuje radost a pozitivní energie, kterou vám, věřte nebo ne, opravdu předá.

P.S. Znáte jeho novou písničku Dobré ráno?:)

#Továrna na sny

Knížka, u které se budete neustále usmívat.:) Napsala ji blogerka Anie Songe, která s přítelem provozuje bungalovy na Bali. V knížce dává své návody na ,,bezstarostný“ život (vážně v uvozovkách, starosti máme všichni), připomíná, že nikdo opravdu není dokonalý a také se dozvíte něco o tom záhadném ostrůvku na konci světa.:)

IMG_0273.JPG

Anie má mimo jiné svůj e-shop, kde prodává korálové náramky, lapače snů a spoustu dalších trochu ezoterických věcí.:)

#Manikúra

Dobře, kluci rovnou přeskakují, holky určitě pochopí! Nemám teď ale na mysli žádnou domácí manikúru. Nejlepší je si udělat čas pro sebe a navštívit profesionála. Sama chodím asi půl roku na umělé nehty (brrr, vždy jsem se bránila, jsem zastánce přirozenosti) a nemůžu si to vynachválit!

Z počátku mi připadalo jako totální ztráta času někde 2 hodiny prosedět… Ve skutečnosti si ale vždy odpočnu, s paní manikérkou skvěle popovídáme o našich radostech a starostech a pak jdu spokojeně s krásnými nehtíky domů.

IMG_0264.2

P.S. Pokud jsou tvoje nehty nic moc (třeba mě se vždy zatrhávaly), tak ti umělé vážně doporučuji. Hodně ale záleží na provedení!!! Má manikérka ze Studia Oáza mi udělá vždy nehty přesně podle představ a vypadají přirozeně (jen lépe:D). Má pár fotek na Instagramu, který jsem jí jednou na nehtech zřídila.:D

#Objetí

Mamka někde vyčetla, že se každý den máme minimálně 6x obejmout. Tak schválně, jaké je vaše dnešní skóre? Zvládli jste 6 objetí alespoň v tomhle týdnu? Zní to možná zvláštně, ale objetí dává strašnou energii. Najednou fyzicky cítíte, že nejste na nic sami a máte se na koho obrátit. A opravdu to funguje.

#Pohyb

Někdy mi pomůže, někdy naopak ještě víc zničí.:D Každopádně za mě platí pravidlo: ,,Zaměstnej tělo, aby hlava neměla čas přemýšlet“. Vím jistě, že spoustě lidí běh pomáhá na pročištění hlavy.

#Nákupy

IMG_0229

Kluka by nákupy spíš dorazily.:D Když má ale slečna náladu na bodu mrazu, co jiného ji pomůže, než pořádný průvan na účtu (nejlépe cizím)  a holčičí pokec u kafíčka?

#Čokoláda…hooodně čokolády

Kdybyste náhodou chtěli udělat dobrý skutek, uvítám zásilku 70% lindek (nač ta skromnost, milka frčela na základce… ale občas se taky hodí). Adresu vám klidně pošlu.:D

Našli jste si na seznamu to své? Co zaručeně uklidní vás?

Výdech, nádech. Užívejte si jaro!

Podpis

One thought on “Seznam věcí, které mě vždy uklidní

  1. Tak s prvním bodem souhlasím na 100000..% Tomáš je nádherný člověk hlavně duší, takový čistý, šťastný a plný skvělé energie, kterou přenáší na všechny.
    Je to krásné, 6 objetí za den bych brala, jen mít ty lidi kolem sebe, kteří by to uvítali a nebrali by to jako hloupost a divnost.
    Dobré skutky ráda dělám, jen nepočítej s Lindkou 😀 😀
    Měj se v lásce,
    Janet ( http://janetsonrisa.blogpsot.com/ )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *