Motivace Život

Seznam věcí, které mě vždy uklidní. Pomohou i vám!

Právě se ocitám uprostřed hektického období. Práce, škola, rozpracovaná bakalářka, zkrátka a dobře, kdybych se v průběhu dne fotila, budu všude rozmazaná. 😀 Pokud se cítíte stejně a jednoduše nevíte, kde vám hlava stojí, připravila jsem pro vás seznam věcí, které mě zaručeně a snad i vás uklidní. Je nejvyšší čas se zastavit, nadechnout a číst! 🙂

 

#1 Písničky od Tomáše Kluse

Část z vás asi rovnou přešla k dalšímu bodu. To je ale veliká chyba, i když před pár lety bych byla mezi vámi. Nevím, jak to Tomáš dělá, ale z jeho písní vyzařuje zvláštní atmosféra – klid, pohoda, smích (možná je to tím, že se prý při nahrávání alb vždy směje).

Pokaždé, když mě něco rozhodí, nebo mě čeká zkouška, Tomášovy písničky mě dají do takové zvláštní, pohodové atmosféry. Dokážu se soustředit sama na sebe a své myšlenky.

Pokud se vám alespoň trochu líbí jeho písničky, vřele doporučuju jeho koncert, protože tam teprve vyniknou. Z Tomáše vyzařuje radost a pozitivní energie, kterou vám, věřte nebo ne, opravdu předá.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oLCr0VJkzyI&w=490&h=370]

 

#2 Kniha (Továrna na sny)

Knížka, u které se budete neustále usmívat.:) Napsala ji blogerka Anie Songe, která s přítelem provozuje bungalovy na Bali.

V knížce předává svůj návod na ,,bezstarostný“ život (vážně v uvozovkách, starosti máme všichni), připomíná, že nikdo opravdu není dokonalý a mimo jiné se dozvíte i něco málo o záhadném ostrůvku na konci světa – o Bali. 🙂

Anie má mimo jiné svůj e-shop, kde prodává korálové náramky, lapače snů a spoustu dalších trochu ezoterických věcí.:)

 

#3 Manikúra

Dobře, kluci rovnou přeskakují, holky určitě pochopí! Nemám teď ale na mysli žádnou domácí manikúru. Nejlepší je si udělat čas pro sebe a navštívit profesionála.

Z počátku mi připadalo návštěva manikéry jako absolutní ztráta času – prosedět někde 2 hodiny… Ve skutečnosti si ale vždy odpočnu, s paní manikérkou skvěle popovídáme o našich radostech a starostech, vyměníme si zdravé recepty a pak jdu spokojeně s krásnými nehtíky domů.

P.S. Pokud jsou tvoje nehty nic moc (třeba mě se vždy zatrhávaly), tak ti umělé vážně doporučuji. Hodně ale záleží na provedení!!! Má manikérka ze Studia Oáza mi udělá vždy nehty přesně podle představ a vypadají přirozeně (jen lépe:D). Má pár fotek na Instagramu, který jsem jí jednou na nehtech zřídila.:D

 

#4 Objetí

Každý den bychom se měli minimálně 6x obejmout. Tak schválně – jaké je vaše dnešní skóre? 😉 Zvládli jste 6 objetí alespoň v tomhle týdnu? Zní to možná zvláštně, ale objetí dává strašnou energii. Najednou fyzicky cítíte, že nejste na nic sami a máte se na koho obrátit. Opravdu to funguje.

 

#5 Pohyb

Někdy mi pomůže, někdy naopak ještě víc zničí.:D Každopádně za mě platí pravidlo: ,,Zaměstnej tělo, aby hlava neměla čas přemýšlet“. Vím jistě, že např. běh spoustě lidí pomáhá na pročištění hlavy.

 

#6 Nákupy

Kluka by nákupy spíš dorazily.:D Když má ale slečna náladu na bodu mrazu, co jiného ji pomůže, než pořádný průvan na účtu (nejlépe cizím)  a holčičí pokec u kafíčka?

 

#7 Čokoláda…hooodně čokolády

V případě největší nouze čokoláda prostě zabere. Vždy! Bohuže ale jenom na čas…

P. S. Kdybyste náhodou chtěli udělat dobrý skutek, uvítám zásilku 70% lindek (nač ta skromnost, milka frčela na základce… ale občas se taky hodí). Adresu vám klidně pošlu.:D

Našli jste si na seznamu to své? Co zaručeně uklidní vás?

Vaše

Líbil se ti článek? Podívejte se na další inspiraci.

1 Comment

  1. Tak s prvním bodem souhlasím na 100000..% Tomáš je nádherný člověk hlavně duší, takový čistý, šťastný a plný skvělé energie, kterou přenáší na všechny.
    Je to krásné, 6 objetí za den bych brala, jen mít ty lidi kolem sebe, kteří by to uvítali a nebrali by to jako hloupost a divnost.
    Dobré skutky ráda dělám, jen nepočítej s Lindkou 😀 😀
    Měj se v lásce,
    Janet ( http://janetsonrisa.blogpsot.com/ )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *